بهترین لوازم خانگی هوشمندی که حقیقتا آشپزخانه مرا بهتر می کنند

بهترین لوازم خانگی هوشمندی که حقیقتا آشپزخانه مرا بهتر می کنند

لوازم خانگی آشپزخانه های هوشمند خیلی غلط انداز به نظر می رسند – آیا یک فرد واقعا به یخچالی نیاز دارد که حرف بزند؟ – اما در برخی موارد، یک دستگاه به روز، مثل یک سطل زباله که با صدا فعال می شود یا یک جاروبرقی رباتی، حقیقتا زندگی فرد در آشپزخانه را بهتر می کند. من چیزهای بسیاری را تست کرده ام و اینها لوازم هوشمند آشپزخانه ای هستند که هر کسی از داشتن آنها در خانه خود لذت خواهد برد.

دستگاه قهوه ساز متصل Behmor با کنترل حرارت سفارشی

دستگاه قهوه ساز متصل Behmor با کنترل حرارت سفارشی

در گذشته، هوشمندترین قهوه سازهایی که وجود داشتند، آنهایی بودند که یک تنظیم کننده زمان داشتند که فرایند آماده کردن قهوه را در یک زمان خاصی شروع می کردند. امروزه، قهوه ساز من به من این امکان را می دهد که زمان دم کردن قهوه و درجه حرارت (بین 190 و 210 درجه) را تنظیم کنم، خیساندن دانه های قهوه پیش از دم کردن را انجام دهم، و حتی زمانی که مقدار قهوه کم می شود، قهوه بیشتری سفارش دهم. (در حالیکه من هنوز آن را در فروشگاه در دست دارم). شما می توانید قهوه ساز Behmor را با یک اپلیکیشن بر روی گوشی تلفن خود راه اندازی کنید، یا حتی می توانید آن را به Echo متصل کنید. در اینصورت تنها کاری که باید انجام دهید آن است که به دستگاه بگویید که چه موقع و چه کاری را انجام دهد. همچنین، جدا از یک سری کارهای دیجیتالی جزئی، محفظه دو جداره و مقاوم این قهوه ساز، قهوه من را چندین ساعت گرم و تازه نگه می دارد.

جارو برقی رباتی iRobot Braava Jet 240

جارو برقی رباتی iRobot Braava Jet 240

من چند گربه دارم، و این بدان معنی است که iRobot بازی را در آشپزخانه من تغییر خواهد داد. این ربات شجاع چهار گوش، مثل یک جاروبرقی رباتی به شکل یک تی عمل می کند؛ این جاروبرقی روی همه سطوح کاشی سخت حرکت می کند (بله، آشپزخانه، و همچنین حمام و دستشویی)، مسیر خود را از بین پایه های صندلی ها، اپن، دستشویی، و دیگر چیزها پیدا می کند. در حین حرکت خود، از بخار داغ، یک ماده شوینده، و خشک کن برای حصول اطمینان از اینکه همه ذره های غذا، همه موی حیوانات، همه گرد و خاک ها، و همه دیگر چیزهای ناخواسته ای که به سنگ ها، کاشی ها، یا سطوح چوبی چسبیده اند به طور کامل تمیز می شوند آنها را تی می کشد. حیوانات شما از آن متنفر خواهند بود، اما شما آن را دوست خواهید داشت.

سطل زباله چهار گوش و 58 لیتری سنسور دار Simplehuman با فعال ساز صوتی

سطل زباله چهار گوش و 58 لیتری سنسور دار Simplehuman با فعال ساز صوتی

زمانی که یک دسته دستمال کاغذی که آب از آنها می چکد را محکم در دست دارم، چیزی که خیلی از آن نفرت دارم آن است که آنها را روی زمین قرار دهم تا در سطل آشغال را باز کنم. یک سطل زباله که حرکت را تشخیص می دهد، می تواند به طور باورنکردنی غیر قابل اطمینان باشد (این سطل از سنسورهای حرکتی استفاده می کند، اما آیا من واقعا دلم می خواهد که این دستمال های خیس را تکان دهم؟) و حتی پا گذاشتن روی پدال سطل هم می تواند برای افراد مسن تر دشوار باشد. این سطل زباله از آنچه به نظر می رسد هوشمندتر است. موتور این سطل برای بیش از 150.000 دور باز شدن ارزیابی شده است، و فولاد ضد زنگ آن با ذرات نانو-سیلور ضد باکتری پوشانده شده است تا میکروب ها را بکشد.

مایکروویو NN-SN966S پاناسونیک

مایکروویو NN-SN966S پاناسونیک

اگر پیش آمده باشد که تلاش کرده باشید تا یک گوشت یخ زده را در مایکروویو خود آب کنید، می دانید که این کار عملی نیست – لبه های آن می سوزد، در حالیه وسط آن هنوز یخ زده است. این بدان دلیل است که در درجه های پایین، بیشتر مایکروویوها از یک رویکرد نبض مانند روشن-خاموش استفاده می کنند که به صورت غیر یکنواخت می پزد. با این وجود، فن آوری اینورتر موجود در این مایکرویو، این امکان را فراهم می کند تا از حرارت کاهش یافته اما مداوم برای آب کردن یخ و پختن غذاها بدون وجود لکه های سرد و گرم استفاده کنید. این مایکروویو حتی به صورت اتوماتیک پیشرفت فرایند پختن را تشخیص می دهد و خودش درجه حرارت و زمان را تنظیم می کند. ممکن است این مایکروویو متصل به وای فا نباشد، اما من آن را بسیار هوشمند می دانم.

ترازوی آشپزخانه هوشمند Drop Scale و اپلیکیشن دستور پخت آشپزی

ترازوی آشپزخانه هوشمند Drop Scale و اپلیکیشن دستور پخت آشپزی

اگر می خواهید برای چهار نفر غذا درست کنید، اما دستور پخت شما برای شش نفر توضیح می دهد، شما به حساب و کتاب های ریاضی نیاز خواهید داشت که نهایتا به شما می گوید دو سوم فنجان از این، نصف قاشق غذاخوری از آن و ….. . یا اینکه فقط کافی است از ترازوی Drop food scale خود استفاده کنید، با استفاده از اپلیکیشن دستور پخت را بیاورید، تعداد افرادی که می خواهید برای شان غذا درست کنید را وارد کنید، و دستورالعمل اضافه کردن ترکیبات را به صورت گام به گام بر روی صفحه دنبال کنید. نیازی ندارید که تعداد لیوان ها را اندازه گیری کنید؛ فقط کافی است هر یک از ترکیبات را به آرامی به کاسه روی ترازوی Drop Scale اضافه کنید، و ترازو زمانی که مقدار ریخته شده کافی است به شما خواهد گفت. همانند مسیریاب خودرو که به شما کمک خواهد کرد تا به مسیر درست برگردید، این ترازو حتی می تواند محاسبه کند که چطور زمانی که به اشتباه مقدار اضافی از یک ترکیب ریختید، چطور آن را جبران کنید (مثلا زمانی که آرد زیادی ریختید، این ترازو مقدار شکر و کره را اضافه می کند تا کلوچه های شما خوب در بیایند).

ترازوی هوشمند Perfect Drink PRO

ترازوی هوشمند Perfect Drink PRO

این ترازو شبیه به ترازوی Drop Scale است، به جز در خصوص کوکتیل. هر چه می خواهید درست کنید را به اپلیکیشن بگویید – از مارتینی گرفته تا فرنچ 75 تا نوشیدنی های قدیمی تر – و این اپلیکیشن دستورالعمل اضافه کردن ترکیبات را به صورت گام به گام به شما می دهد (تصویر بدون ظرافت بالا را علیه آن به کار نگیرید). یک صدا زنگ شما را مطلع می کند که کار ریختن را متوقف کنید و سراغ ترکیب بعدی بروید، بنابراین شما نسبت های دقیقا درستی از ورموت های شیرین، تلخ، آبجوو هر چیز دیگری اضافه خواهید کرد. دوست شدیدا اهل فن من چند وقت پیش یکی از این ترازوها گرفته است و من در مورد آن تردید داشتم. سپس من نوشیدنی که او برایم درست کرده بود را امتحان کردم.