اخبار, تکنولوژی, مجله خبری نفیس 24

بهترین قهوه سازها برای دانشجویان

بهترین قهوه سازها برای دانشجویان بهترین قهوه سازها برای دانشجویان

بهترین قهوه سازها برای دانشجویان

بهترین قهوه سازها برای دانشجویان

متخصصان وب سایت CR بهترین دستگاه های تک نفره ارزان قیمت را که به شما کمک می کنند تا کار را باب میل خودتان انجام دهید را گردآوری کرده اند

پرداختن چند دلار بابت یک لیوان قهوه آن هم چندین بار در طول روز می تواند خیلی زود بودجه یک دانشجو را تحلیل ببرد. در طول دو ترم، این عادت قهوه خوردن می تواند 1.260 دلار برای یک دانشجو هزینه داشته باشد، و این تازه بدون هر نوع نوشیدنی اسپرسوی دیگری است که هزینه آن حتی از این هم بیشتر خواهد بود. لازم نیست یک متخصص علم اقتصاد باشید تا متوجه شوید که سرمایه گزاری کردن برای یک قهوه ساز (با فرض اینکه خوابگاه به شما این اجازه را بدهد) هوشمندانه تر است.

در سایت گزارش های مصرف کنندگان (CR) ما هم قهوه سازهای بزرگ و هم قهوه سازهای تک نفره را مورد آزمایش قرار داده ایم. هر یک از این سایزها مزیت های خاص خود را دارد.

جینی لوئی، مهندس CR، می گوید که قهوه سازهای سایز بزرگ یک فنجان پررنگ تر دم می کنند و ویژگی های بیشتری را به همراه دارند. دستگاه های تک نفره یک گزینه خوب برای شما هستند اگر بخواهید قبل از اینکه از خانه بیرون بزنید، سریع یک لیوان قهوه دم کنید.”

در تست های ما، قهوه سازهای بزرگ عموما حدود 10 دقیقه طول می کشد تا یک قوری پر از قهوه را دم کنند و برخی از آنها، از این هم سریعتر هستند. اما اگر شما یک لیوان قهوه را از این هم سریعتر نیاز دارید، یک دستگاه تک نفره را که از پدهای یک بار مصرف استفاده می کنند، را امتحان کنید.

ما قهوه سازها را چطور امتحان می کنیم

برای تولید کنندگان قهوه سازها، ما یک آزمایش عملکرد دم کردن انجام می دهیم تا درجه حرارت دم کردن و زمان تماس را اندازه بگیریم (چه مدت آب برای دم کردن نقطه بهینه °195 تا °205 فارنهایت باقی می ماند).

در مورد قهوه سازهای تک نفره، مهندسان ما ثبات درجه حرارت و ثبات اندازه هر فنجان قهوه را ارزیابی می کنند. سپس، متخصص تست کردن مزه قهوه ما سنجش های لازم را انجام می دهد.

همچنین در خصوص هر دو نوع، آزمایش های راحتی استفاده انجام می گیرد، تا مشخص شود که تنظیم تایمرها، پر کردن مخزن، تمیز کردن دستگاه، و غیره تا چه اندازه راحت است. این تست های جامع به این معنی است که شما می توانید به رتبه بندی قهوه سازهای ما اعتماد کنید و قهوه ساز مناسب را برای خوابگاه یا آپارتمان خود انتخاب کنید.

در زیر شش مدل بر اساس نوع (و نه بر اساس ترتیب عملکرد) دسته بندی شده اند که در آزمایش های ما به خاطر ثبات در دم کردن قهوه و عملکرد ساده برجسته تر از بقیه بودند.

1- قهوه ساز های بزرگ

قهوه ساز Hamilton Beach 12 لیوانی قابل برنامه ریزی، مدل 49465R

قهوه ساز Hamilton Beach 12 لیوانی قابل برنامه ریزی، مدل 49465R

10 دقیقه طول می کشد تا یک قوری قهوه را در قهوه ساز همیلتون بیچ 12 لیوانی قابل برنامه ریزی مدل 49465R دم کنید. و با حدود 25 دلار، این قهوه ساز به اندازه یک هفته یا کمتر از یک هفته خریدن قهوه از قهوه فروشی دلخواه تان هزینه بر می دارد. قهوه ساز همیلتون بیچ دکمه خاموش اتوماتیک دارد، یک ویژگی ایمنی هوشمند که بسیاری از خوابگاه ها آن را الزام می کنند. عملکرد دم کردن قهوه در بالاترین سطح قرار گرفت و در آزمایش انجام شده این مدل یک رتبه عالی کسب کرد و تست کننده های ما این ماشین را از لحاظ راحتی استفاده و تمیز کردن خیلی مناسب تشخیص دادند.

2- قهوه ساز Cusinart PerfecTemp 14 لیوانی قابل برنامه ریزی مدل DCC-3200

قهوه ساز Cusinart PerfecTemp 14 لیوانی قابل برنامه ریزی مدل DCC-3200

برای قهوه ساز Cusinart PerfecTemp 14 لیوانی قابل برنامه ریزی مدل DCC-3200 شما باید نسبته به قهوه ساز همیلتون بیچ که در بالا توضیح داده شد، پول بیشتری بپردازید، اما ویژگی های بیشتری هم دارد، از جمله یک فیلتر دائمی و یک چراغ که نشان می دهد چه موقع دستگاه نیاز به تمیز کردن دارد (یک یادآوری کننده خوب برای یک دانشجو که ممکن است در غیر این صورت این کار را نادیده بگیرد). همچنین درست کردن یک قوری پر قهوه با این دستگاه به 10 دقیقه زمان نیاز دارد. کار کردن با این دستگاه و تمیز کردن آن بسیار راحت است، و این دستگاه رتبه خیلی خوبی از نظر راحتی گرفت. در تست های ما، فیلتر را تقریبا تا بالا از خاک پر کردیم که این اتفاقی است که زمانی می تواند اتفاق بیفتد که شما اندازه گیری را نادیده می گیرید و قهوه را به داخل آن کپه می کنید. برخی مدل ها در این آزمایش سرریز شدند، و روی پیشخوان را به گند کشیدند. اما این مدل Cusinart اینگونه نبود.

3- قهوه سازهای تک نفره

قهوه ساز Cusinart Coffee on Demand مدل DCC-3000

قهوه ساز Cusinart Coffee on Demand مدل DCC-3000

قهوه ساز Cusinart Coffee on Demand مدل DCC-3000 هر بار یک لیوان قهوه آماده می کند. زمانی که قهوه دم کشید، فقط کافی است لیوان مسافرتی تان را زیر مخزن آن قرار دهید، اهرم را فشار دهید، و قهوه شما آماده است. این دستگاه تک نفره، یک مخزن 12 لیوانی را در 9 دقیقه با قهوه تازه دم پر کرد، و یک رتبه عالی از نظر عملکرد قهوه به دست آورد. جدا کردن مخزن و تمیز کردن آن خیلی راحت است. همچنین این قهوه ساز قابل برنامه ریزی است و شما می توانید آن را طوری تنظیم کنید که قهوه شما صبح ها، همان ساعتی که ساعت تان زنگ می زند آماده باشد.

4- قهوه ساز Hamilton Beach BrewStation Summit مدل 4846[4]

قهوه ساز Hamilton Beach BrewStation Summit مدل 4846[4]

این قهوه ساز در 8 دقیقه می تواند یک لیوان مسافرتی بزرگ را پر کند. عملکرد قهوه دم کردن آن به اندازه مدل Cuisinart که در بالا شرح داده شد خوب نیست، هر چند این مدل رتبه خیلی خوبی در آن تست به دست آورد. این دستگاه قابلیت خاموش شدن اتوماتیک، یک نمایشگر تمیزی، یک مخزن به اندازه کافی بزرگ برای جا گرفتن حدود 10 لیوان قهوه داغ دارد.

5- قهوه سازهای تک نفره

قهوه ساز Hamilton Beach Flex Brew نسل دوم مدل 49997

قهوه ساز Hamilton Beach Flex Brew نسل دوم مدل 49997

این قهوه ساز از پدهای K-Cup استفاده می کند اما با پودر قهوه نرم تر هم کار می کند. این قهوه ساز در آزمایش ما یک رتبه عالی در خصوص سرعت اولین فنجان به دست آورد، به این معنی که شما نباید صبح ها، زمانی که می خواهید با عجله سر کلاس بروید، خیلی منتظر بمانید. تنها عیب این دستگاه که آزمایش کننده های ما به آن دست پیدا کردند آن است که کار کردن با آن با اندازه دیگر قهوه سازهای تک نفره راحت نیست. این قهوه ساز با یک سینی با ارتفاع قابل تنظیم (که برای لیوان های مسافرتی خیلی راحت است) و یک قابلیت خاموش شدن اتوماتیک ارائه شده است. بنابراین، نیازی نیست زمانی که سر کلاس نشسته اید نگران این موضوع باشید که آیا دستگاه را خاموش کردید یا نه.

6- Nespresso Essenza Mini

Nespresso Essenza Mini

  1. آیا Nespresso را بر Keurig ترجیح می دهید؟ پس Nespresso Essenza Mini را امتحان کنید. این دستگاه کمی گرانتر است، اما یکی از بهترین قهوه سازهای Nespresso در رتبه بندی ما می باشد. این دستگاه در مجموع امتیازهای بالاتری گرفت، اما در خصوص ثبات درجه حرارت تنها رتبه خوب را  به دست آورد، که به این معنی است که بعضی فنجان های قهوه شما ممکن است از بعضی دیگر داغ تر باشند. این قهوه ساز با یک مخزن با قابلیت جدا شدن ارائه شده است، یک سینی با ارتفاع قابل تنظیم، و یک قابلیت خاموش شدن اتوماتیک ارائه شده است. این قهوه ساز یک پرداخت و روکاری قرمز دارد، و از این رو این قهوه ساز کوچک کمی شادی به خوابگاه شما اضافه می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.