آبسال, اخبار, پارس‌خزر, مجله خبری نفیس 24

امسال سرمای سختی داریم. لوازم گرمایشی مناسب تهیه کنید;

blank

خدارو شکر امسال بارش برف و باران خیلی زود شروع شد. در تهران بزرگ شاهد بارش زیبای باران بودیم. در چندین شهر و استان اطراف هم بارش برف همه را شگفت زده کرد.

یکی از پیامدهای بارش زودرس برف و باران، سرما و سوز شدید می باشد. در همین تهران که هنوز خبری از بارش برف دیده نشده به واسطه بارش برف در کوه های اطراف، سوز شدیدی را شاهد هستیم.

فروش ویژه بخاری تابشی | برقی | شوفاژ برقی

فروشگاه #نفیس۲۴ جهت رفاه حال مشتریان خود به همکاری با شرکت‌های ایرانی آبسال، پارس‌خزر، سام‌گروپ مبادرت ورزیده است. از محصولات ایشان می توان به بخاری های تابشی(گازی)، بخاری برقی، لوازم آشپزخانه، محصولات سرمایشی و … را نام برد.

بخاری های بدون دودکش و شوفاژهای پره ای برقی از محصولات پرفروش این روزها می باشد. محصولاتی که بدون جمع شدن دوده به آسانی نصب و خانه و محل کار شما را گرم میکنند. همچنین تا جایی که میدانید امنیت در این محصولات بسیار بالاست. به واسته سنسورهای مختلف، در صورت کمبود اکسیژن، حرارت بیش از حد، نوسان گاز، دستگاه به سرعت قطع شده و سلامتی شما را تضمین می کند. بازده بخاری‌های بدون دودکش نزدیک به ۹۹ درصد است. این عدد در بخاری های دودکش دار نزدیک به ۷۰ درصد می باشد.

بخاری های پره ای بسیار مناسب مکان های با کمبود گاز یا فاصله با منبع اصلی می باشد. تنوع و قیمت مناسب به فروش بیشتر این محصولات کمک شایانی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.