اخبار, ال‌ جی, تکنولوژی, مجله خبری نفیس 24, نمایشگاه بین‌المللی

افزایش استانداردهای شستشو و مراقبت از لباس، با استایلر ال‌جی

B2 افزایش استانداردهای شستشو و مراقبت از لباس، با استایلر ال‌جی

افزایش استانداردهای شستشو و مراقبت از لباس، با استایلر ال‌جی

استایلر ال جی ظرفیت را به حداکثر می رساند تا استانداردهای شستشو و مراقبت از لباس را افزایش دهد

 

افزایش استانداردهای شستشو و مراقبت از لباس، با استایلر ال‌جی

شرکت ال جی یک ورژن بزرگ تر از استایلر تحول آفرین خود را در نمایشگاه CES 2018 پیش رو به نمایش خواهد گذاشت که با یک ظرفیت داخلی با فضای نگهداری تا شش تکه لباس کامل تر شده است. اتصال وای فا و دیگر ویژگی های هوشمند نیز راحتی استایلرهای ال جی را افزایش می دهند و بدین وسیله یک گام دیگر برای زندگی راحت تر مصرف کنندگان مدرن بر داشته می شود.

جدیدترین استایلر ال جی می تواند از بازه وسیعی از لباس ها و دیگر اقلام خانواده – شامل لباس هایی که نیازمند ظرافت فوق العاده هستند، مانند سوتین ها، کت و شلوارها، و لباس های رسمی تا لباس های جین، بلوزها، یا حتی لباس های بچه و اسباب بازی های مخمل- را مراقبت کند. قلاب متحرک آن می تواند تا پنج قلم لباس را نگه دارد و قطعه ایجاد خط اتو که در داخل درب شیشه ای خیلی شیک آن قرار دارد، می تواند شلوارهای بلند با سایز کمر تا 48 اینچ را نیز نگه دارد، در حالیکه یک خط اتوی طولانی تا تا 60 سانتی متر را می تواند ایجاد کند. فضای داخلی وسییعر تر استایلر ال جی فضای کافی را برای لباس هایی که فضای خیلی بیشتری اشغال می کنند، مانند پیراهن های بلند و پالتوهای زمستانی را ایجاد می کند.

سازگاری وای فا و کنترل های استفاده آسان تلفن هوشمند آن راحتی کاربران را افزایش می دهد. شیوه های سبک دادن مختلفی برای دانلود در دسترس هستند و اپلیکیشن موبایل می تواند مصرف انرژی آن را رهگیری کند یا تنظیم شود تا پایان یک سیکل تمیز شدن را به کاربر اطلاع دهد. برای لباس هایی که دارای تگ های NFC هستند، اپلیکیش تلفن هوشمند می تواند این تگ ها را اسکن کرده و به استایلر اطلاع دهد که کدام شیوه بهتر است.

در دل این استایلر، فن آوری نوآورانه TrueSteam ال جی قرار دارد که به آرامی لباس ها را تمیز می کند و بوهای نامطبوع آنها را از بین می برد و بیش از 99 درصد عوامل آلرژی زا و باکتری های لباس را از بین می برد. بخار داغی که به طور مستقیم به لباس های اسپری می شود، آنها را استریلیزه و اتو می کند، در حالیکه قلاب های متحرک آن بقیه چین و چروک ها را از بین می برد. قطعه ایجاد آسان خط اتوی شلوار این دستگاه نیز خط اتوی ایجاد شده پشت زانوها را کاهش می دهد و حتی یک خط اتو در وسط هر یک از پاچه های شلوار ایجاد می کند.

سانگ دائه هیون، رئیس و مدیر عامل شرکت لوازم خانگی و دستگاه های تهویه هوای ال جی گفت “استایلر جدید ال جی راه حل کاملی است برای مصرف کنندگانی که می خواهند شیک ترین ظاهر را داشته باشند، و راه حل هایی سفارشی برای لباس ها فراهم می کند که به کاربران کمک می کند تا هر زمان ظاهری تازه داشته باشند. جای تعجبی ندارد که این استایلر دسته ای جدید را در بازار مراقبت از لباس کشورهایی ایجاد کرده است که در آنها مراقبت از لباس های داخل کمد وظیفه ای دشوار می باشد”.

استایلر جدید ال جی را که قرار است در نمایشگاه CES 2018 از 9 تا 12 ژانویه در سالن مرکزی مرکز کنوانسیون لاس وگاس نمایش داده شود را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.