استایلر ال جی ظرفیت را به حداکثر می‌رساند تا استانداردهای شستشو و مراقبت از لباس را افزایش دهد. استایلر ال جی یک محصول عالی برای نگه داری لباس بر اساس بخار می باشد.مهم نیست چگونه لباس شما کثیف شده است شاید یک لباس ثابت را در هر روز میپوشید.استایلر ال جی میتواند با آب خالص تاثیرگذاری خود را به سرعت به شما ثابت کند.بوی بد لباس ها را در پایان همان روز با استایلر ال جی از بین ببرید و لباس هایتان را تازه و تمیز در خانه خودتان تحویل بگیرید . استایلر ال جی بدون نیاز به لوله کشی و نصب تخصصی از دسته محصولات لوازم خانگی و ماشین شستشو و خشک کن ال جی است. این محصول میتواند در پایان یک روز پر کار به شما کمک کند تا همواره البسه تمیز و اتوکشیده داشته باشید.

با استایلر ال جی به دوران جدیدی در فناوری‌های نانو و پاکیزگی پوشاک وارد شوید. همراهی کارآمد برای خانه شما در دسته لوازم خانگی. Styler ال جی به شما کمک می کند تا در سریعترین حالت ممکن لباس هایتان را درست مثل اول تحویل بگیرید. یک نوآوری منحصر بفرد در زمینه مراقبت از لباس که برای حفظ تمیزی و مرتب بودن لباس طراحی شده است. تناسب این وسیله با سبک زندگی امروز کمک میکند تا همواره لباسی تمیز و مرتب بپوشید و برای هر مناسبتی کاملا آماده باشید.

درباره ال جی

شرکت ال جی یک ورژن بزرگ‌تر از استایلر تحول‌آفرین خود را در نمایشگاه CES 2018  پیش رو به نمایش خواهد گذاشت که با یک ظرفیت داخلی با فضای نگهداری تا شش تکه لباس کامل‌تر شده است. اتصال وای فا و دیگر ویژگی‌های هوشمند نیز راحتی استایلرهای ال جی را افزایش می‌دهند و بدین‌وسیله یک گام دیگر برای زندگی راحت‌تر مصرف‌کنندگان مدرن برداشته می‌شود.

جدیدترین استایلر ال جی می‌تواند از بازه وسیعی از لباس‌ها و دیگر اقلام خانواده، شامل لباس‌هایی که نیازمند ظرافت فوق‌العاده هستند، مانند کت و شلوارها، و لباس‌های رسمی تا لباس‌های جین، بلوزها، یا حتی لباس‌های بچه و اسباب‌بازی‌های مخمل را مراقبت کند. قلاب متحرک آن می‌تواند تا پنج قلم لباس را نگه دارد و قطعه ایجاد خط اتو که در داخل درب شیشه‌ای خیلی شیک آن قرار دارد، می‌تواند شلوارهای بلند با سایز کمر تا 48 اینچ را نیز نگه دارد، در حالی که یک خط اتوی طولانی تا 60 سانتی‌متر را می‌تواند ایجاد کند. فضای داخلی این محصول فضای کافی را برای لباس‌هایی که فضای خیلی بیشتری اشغال می‌کنند، مانند پیراهن‌های بلند و پالتوهای زمستانی را ایجاد می‌کند.

کنترل استایلر با تلفن همراه

سازگاری وای فا و کنترل‌های استفاده آسان تلفن هوشمند آن راحتی کاربران را افزایش می‌دهد. شیوه‌های سبک دادن مختلفی برای دانلود در دسترس هستند و اپلیکیشن موبایل می‌تواند مصرف انرژی آن را ره‌گیری کند یا تنظیم شود تا پایان یک سیکل تمیز شدن را به کاربر اطلاع دهد. برای لباس‌هایی که دارای تگ‌های NFC هستند، اپلیکیشن تلفن هوشمند می‌تواند این تگ‌ها را اسکن کرده و به استایلر اطلاع دهد که کدام شیوه بهتر است.

در دل این استایلر، فن‌آوری نوآورانه TrueSteam ال جی قرار دارد که به آرامی لباس‌ها را تمیز می‌کند و بوهای نامطبوع آن‌ها را از بین می‌برد و بیش از 99 درصد عوامل آلرژی‌زا و باکتری‌های لباس را از بین می‌برد. بخار داغی که به‌طور مستقیم به لباس‌های اسپری می‌شود، آن‌ها را استریلیزه و اتو می‌کند، در حالی که قلاب‌های متحرک آن بقیه چین‌وچروک‌ها را از بین می‌برد. قطعه ایجاد آسان خط اتوی شلوار این دستگاه نیز خط اتوی ایجاد شده پشت زانوها را کاهش می‌دهد و حتی یک خط اتو در وسط هر یک از پاچه‌های شلوار ایجاد می‌کند.

استایلر ال جی

سانگ دائه هیون، رئیس و مدیرعامل شرکت لوازم‌خانگی و دستگاه‌های تهویه هوای ال جی گفت “استایلر جدید ال جی راه‌حل کاملی است برای مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند شیک‌ترین ظاهر را داشته باشند، و راه‌حل‌هایی سفارشی برای لباس‌ها فراهم می‌کند که به کاربران کمک می‌کند تا هر زمان ظاهری تازه داشته باشند. جای تعجبی ندارد که این استایلر دسته‌ای جدید را در بازار مراقبت از لباس کشورهایی ایجاد کرده است که در آن‌ها مراقبت از لباس‌های داخل کمد وظیفه‌ای دشوار می‌باشد”.

استایلر جدید ال جی را که قرار است در نمایشگاه CES 2018 از 9 تا 12 ژانویه در سالن مرکزی مرکز کنوانسیون لاس وگاس نمایش داده شود را از دست ندهید.