HYUNDAI, اخبار, تاریخچه, تکنولوژی, مجله خبری نفیس 24

افتتاح نخستین فروشگاه لوازم خانگی هیوندا در تفلیس گرجستان

blank

افتتاح نخستین فروشگاه لوازم خانگی هیوندا در تفلیس گرجستان

هیوندای اولین فروشگاه رسمی لوازم خانگی برند خود را در تفلیس افتتاح می کند

هیوندای اولین فروشگاه رسمی لوازم خانگی برند خود را در تفلیس افتتاح می کند

برند کره ای هیوندای که در سراسر جهان شناخته شده است یک شبکه از فروشگاه های لوازم خانگی برند خود را در گرجستان راه اندازی کرده است. اولین فروشگاه ها در مراکز خرید تفلیس و کوتایسی افتتاح شدند.

برای بیش از ۵۰ سال این غول کره ای به طور موفقیت آمیزی در صنعت اتومبیل، صنعت مواد شیمایی، بخش توسعه، خدمات مالی، صنایع سنگین، ساخت کشتی و بخش گردشگری، و تولید لوازم خانگی و گوشی های هوشمند در سراسر جهان فعالیت داشته است.

لوازم خانگی و گوشی های هوشمند هیوندای در سراسر جهان به خاطر کیفیت و دست آوردهای تکنولوژی بالای شان شناخته شده هستند. طراحان شناخته شده جهانی طراحی محصولات این شرکت را انجام می دهند. بنابراین، دستگاه های تلویزیون هیوندای، یخچال ها، ماشین های لباسشویی، خشک کن ها، ماشین های ظرفشویی، اجاق گازها، لوازم ورودی، و گوشی های هوشمندیکی از مورد تقاضا ترین محصولات در سراسر جهان بوده اند.

هیوندای در گرجستان چندین بخش فروش راه اندازی می کند، که هم شبکه های خرده فروشی و عمده فروشی، و هم فروش مستقیم را شامل می شود.

بعد از سه سال از افتتاح این شبکه، شرکت هدایا و سورپرایزهای مختلفی را به مشتریان خود ارائه می کند. این شرکت طرح های پرداخت اقساطی ۲۴ ماهه بدون بهره با یک دوره استراحت ۳ ماهه ارائه می کند. این بدان معنی است که مشتریان به مدت سه ماه نه نیاز به پرداخت حق کمیسیون دارند و نه پرداخت پیش پرداخت. آنها می توانند اقساط خود را از ماه چهارم شروع کنند. هیوندای با پروژه ای نوآورانه وارد بازار گرجستان شده است – “بخر، توصیه کن و حدود ۴۰۰۰ لاری گرجستان در ماه دریافت کن”. هر فرد بزرگسالی می تواند به این پروژه بپیوندد: دانشجویان، اساتید دانشگاه، بازنشسته ها، معلمان، پزشکان، غیره. مشتریان ما از این فرصت برخوردار هستند که کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند و درآمدهایی اضافی داشته باشند.

بدین منظور، مشتریان باید محصولات هیوندای را خریداری کنند، سپس آن را به دوستان و خویشاوندان خود توصیه کنند، و یک درصد خاص به آنها پرداخت می شود. و سپس از هر ثبت نام بر روی شجره نامه، آنها هر ماه درآمدهایی را به دست خواهند آورد.

این پروژه به طور موفقیت آمیزی اجرا شده است. شهروندان بیشتر و بیشتری نسبت به این پروژه علاقه نشان داده اند و در این پروژه شرکت می کنند.

شهروندانی که به این پروژه علاقه مند هستند می توانند در فروشگاه های رسمی برند هیوندای و در فرمت آنلاین آن استخدام شوند. آنهایی که مایل هستند تجهیزاتی با کیفیت خریداری کنند، فرصت دارند در این پروژه شرکت کنند و درکنار شغل اصلی شان، درآمد قابل توجهی به دست آورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.