اخبار, ال‌ جی, تکنولوژی, مجله خبری نفیس 24

از ظرفشویی هوشمند الجی تا شستشوی آسانتر ظروف

LG هوشمند می شود تا تجربه ظرف شستن شما را آسانتر کند از ظرفشویی هوشمند الجی تا شستشوی آسانتر ظروف

از ظرفشویی هوشمند الجی تا شستشوی آسانتر ظروف

LG هوشمند می شود تا تجربه ظرف شستن شما را آسانتر کند

از ظرفشویی هوشمند الجی تا شستشوی آسانتر ظروف

LG باز هم دارد در زمینه ماشین های ظرفشویی گرد و خاک می کند و نوآوری هایی اساسی را در حوزه شستن ظروف ایجاد می کند، این بار با اضافه کردن تکنولوژی LG TrueSteam به ماشین های لباسشویی ممتاز LG QuadWash.

دیگر نیازی نیست شستن ظرف ها را دوست داشته باشید، چرا که ماشین ظرفشویی LG این کار را برای شما انجام می دهد. با توجه به نوآوری های اخیر صورت گرفته توسط سازندگان لوازم خانگی، دیگر نباید نگران لکه هایی که روی ظروف می مانند یا کار خسته کننده شستشوی ظروف باشید. LG فن آوری TrueSteam خود را در سری جدید ماشین های ظرفشویی QuadWash خود ارائه کرده است. علاوه بر این، این شرکت در حال توسعه تکنولوژی های QuadWash و SmartThinQ خود به همه ماشین های لباسشویی جدید تولید 2018 خود می باشد، به نحوی که مشتریان با داشتن بودجه های مختلف می توانند از مزایای فن آوری جدید LG و اتصال وای فا بهره مند شوند.

ال جی که نوید “حداکثر تمیزی و تا 60 درصد وجود لکه های آب کمتر روی ظروف را داده است، ماشین های ظرفشویی QuadWash را با TrueSteam ترکیب کرده است و فن آوری چهار بازوی اسپری کننده (بیشتر ماشین های ظرفشویی تنها دو بازو دارند)، و نیز تولید کننده بخار را نیز به آن اضافه کرده است تا تمیزی بیشتری حاصل شود. فن آوری QuadWash که این ماشین های ظرفشویی بر اساس آن نامگذاری شده اند، از بازوهایی چند حرکتی برخوردار است که در حین چرخش به سمت جلو و عقب نیز می چرخد، و نیز آب پاش هایی با فشار قوی که به از زوایای مختلف به کثیفی و چربی روی ظروف حمله می کند.

نایب رئیس بخش بازاریابی شرکت ال جی، دیوید وندوال، می گوید “محصولات ال جی نخست از نیازها و رفتار مشتریان الهام گرفته است و سپس با سال ها تحقیقات و نو آوری های پیشرفته ترکیب شده است. رویکرد ما، ما را قادر می سازد تا به طور دائم پیشرفت هایی قابل توجه و جدید را به بازار ارائه کنیم که مصرف کنندگان را قادر می سازد زندگی آسانتر و لذت بخش تری داشته باشند. ماشین های ظرفشویی QuadWash ال جی با تکنولوژی TrueSteam یک مثال خوب از این قضیه هستند.  آنها به این منظور طراحی شده اند که در یکبار شستشو ظرف ها را تمیزکنند و تا 60 درصد لکه های آب کمتری روز ظروف باقی بگذارند.”

حالا که کل خط تولید ماشین های ظرفشیویی QuadWash ال جی در سال 2018 از فن آوری LG SmartThinQ برخوردار است، شما قادر خواهید بود لوازم خانگی تان را از هر کجا کنترل کنید. خیلی راحت از اپلیکیشن گوشی تلفن همراه تان برای روشن کردن یا متوقف کردن ماشین ظرفشویی تان استفاده کنید، زمان سیکل آن را کنترل کنید، و زمانی که کار شستشو به پایان رسید آلارم هایی را دریافت کنید، به گونه ای که می توانید کار خالی کردن ظرف های ماشین را به اعضای خانواده تان محول کنید. علاوه بر این، لوازم خانگی متصل SmartThinQ، هم با آمازون آلکسا و هم با دستیار گوگل سازگاری دارند، که این امر کنترل هندز فری را امکانپذیر می کند.

ماشین های ظرفشیویی جدید LG QuadWash با فن آوری TrueSteam اکنون در خرده فروشی ها در سراسر ایالات متحده در دسترس هستند و شش مدل در تنوعی از سبک ها و رنگ ها را شامل می شوند. قیمت این ماشین ها از $1.099 شروع می شود و تا $1.299  می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.