بازگشت به رنگ مشکی: آیا آشپزخانه شما در سال 2018 به رنگ مشکی خواهد پیوست؟ یک آشپزخانه مشکی لزوما به معنی آشپزخانه ای فوق مدرن یا تک رنگ نیست، لوازم و افزودنی های ظریف و کوچک می توانند یک حس ظرافت به یک طرح خنثی اضافه کنند.

به نظر می رسد امسال ترندهای آشپزخانه به سمت طرح های رنگی تیره تر و مرموز تر پیش می روند، به طوری که رنگ مشکی در صدر ترندهای گزارش شده قرار دارد.

بازگشت به رنگ مشکی: آیا آشپزخانه شما در سال 2018 به رنگ مشکی خواهد پیوست؟

فضای داخلی آشپزخانه ها که قبلا در سلطه رنگ های خاکستری، آبی آسمانی و سفید کلاسیک بود، اکنون دارد از طرح های دکور روشن و دلباز فاصله می گیرد، و به سمت یک سبک درماتیک تر و جسورانه تر پیش می رود.

یک راه برای اضافه کردن یک تازگی فوری به فضای هر آشپزخانه، اضافه کردن رنگ مشکی به خانه آشپزخانه می باشد تا این اطمینان ایجاد شود که در سال 2018 آشپزخانه تان منطبق با ترند روز می باشد. بنابراین، جای تعجبی ندارد که متخصصان اشپزخانه به این ترند روی آورده اند.

اضافه کردن رنگ مشکی به خانه آشپزخانه

نه تنها در خصوص کابینت ها، دیوارها یا روی پیشخوان، رنگ مشکی به لوازم آشپزخانه نیز بسط پیدا کرده است.

شرکت AEG اجاق گازهای Mastery خود را عرضه کرده است، مجموعه BlackLine، که بدون زحمت به این ترند دست پیدا کرده است.

در بازاری که پیشتر در سلطه فولاد استیل بود، سال 2018 شاهد شیشه های مشکی است که چرخشی ناگهانی را در لوازم خانگی به دنبال داشته است. شرکت AEG، منتخبی از اجاق گازها را به بازار عرضه کرده است که نه تنها نوآورانه ترین تکنولوژی های بخار را به نمایش گذاشته اند، بلکه این امکان را در اختیار شما می گذارند تا یک طرح کاملا شیک از لوازم خانگی داشته باشید، بدون اینکه کارآیی را فدا کرده باشید.

 یک طرح کاملا شیک از لوازم خانگی

اگر از جسارت کافی برخوردار هستید تا از رنگ مشکی در دکوراسیون خود استفاده کنید، ما پیشنهاد می کنیم که این کار را خیلی بدون ریسک و بی خطر انجام دهید، و یاد بگیرید تا به آرامی آن را دوست بدارید. اضافه کردن ملزومات، یا حتی سنگ پیشخوان، مشکی را امتحان کنید، پیش از آنکه به سمت کابینت های مشکی دراماتیک بروید. ما احساس می کنیم که این ترند راهی طولانی پیش رو دارد.

منتظر چه هستید؟ تردیدهای درونی تان را کنار بگذارید و با اطمینان به سمت آشپزخانه های مشکی حرکت کنید.