اخبار, خدمات مشتریان, راهنمای خرید از نفیس, مجله خبری نفیس 24

::. آغاز جشنواره در جشنواره تلویزیون های OLED ال‌جی

blank

با سلام  عرض ادب

احتراماً،به استحضار می‌رساند، از تاریخ ۱۷ اسفند تا ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۶  جشنواره ۹ روزه ویژه تلویزیون های OLED  تحت عنوان ” جشنواره در جشنواره ” شامل تخفیف به شرط نصب، در جریان خواهد بود.( فرصت نصب تا ۲۸ اسفند ۱۳۹۶)

  • تخفیف ویژه برای تمام خریداران محصولات مشمول جشنواره تخفیفات در نظرگرفته شده، مطابق جدول زیر، پس از نصب و درکارت هدیه بانک سامان به مصرف کنندگان نهایی ارائه خواهد شد:

blank

تخفیفات این جشنواره علاوه بر ” جشنواره نورزوی ۹۰ روز با ال جی” می باشد. لذا دقت نمایید، در مدل هایی که در دو جشنواره مشترک اند، مجموع مبالغ هدایا بصورت یکجا در کارت هدیه مشتری شارژ می شود و نیاز به دو کارت هدیه نمی باشد.

مشتریان جهت دریافت این تخفیف باید کارت های هدیه بانکی خود را از فروشنده دریافت کنند و همین‌طور یک شماره موبایل فعال به شرکت مشتریان گلدیران ارائه دهند. شرط نصب جهت دریافت این تخفیفات ضروری است و  فرصت نصب تا تاریخ ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۶ خواهد بود.

مشتریان گرامی در هنگام خرید، کارت هدیه بانک سامان(که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت “کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری/لوازم خانگی” درج شده) را دریافت خواهند کرد.

نفیس۲۴ مرجع تخصصی #لوازم خانگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.