با سلام  عرض ادب

احتراماً،به استحضار می‌رساند، از تاریخ 17 اسفند تا 25 اسفند ماه 1396  جشنواره 9 روزه ویژه تلویزیون های OLED  تحت عنوان ” جشنواره در جشنواره ” شامل تخفیف به شرط نصب، در جریان خواهد بود.( فرصت نصب تا 28 اسفند 1396)

  • تخفیف ویژه برای تمام خریداران محصولات مشمول جشنواره تخفیفات در نظرگرفته شده، مطابق جدول زیر، پس از نصب و درکارت هدیه بانک سامان به مصرف کنندگان نهایی ارائه خواهد شد:

تخفیفات این جشنواره علاوه بر ” جشنواره نورزوی 90 روز با ال جی” می باشد. لذا دقت نمایید، در مدل هایی که در دو جشنواره مشترک اند، مجموع مبالغ هدایا بصورت یکجا در کارت هدیه مشتری شارژ می شود و نیاز به دو کارت هدیه نمی باشد.

مشتریان جهت دریافت این تخفیف باید کارت های هدیه بانکی خود را از فروشنده دریافت کنند و همین‌طور یک شماره موبایل فعال به شرکت مشتریان گلدیران ارائه دهند. شرط نصب جهت دریافت این تخفیفات ضروری است و  فرصت نصب تا تاریخ 28 اسفند ماه 1396 خواهد بود.

مشتریان گرامی در هنگام خرید، کارت هدیه بانک سامان(که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت “کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری/لوازم خانگی” درج شده) را دریافت خواهند کرد.

نفیس24 مرجع تخصصی #لوازم خانگی