آشپزخانه های مدرن، طراحی شده برای زندگی واقعی

سامسونگ آخرین نوآوری های لوازم خانگی را در نمایشگاه Architectural Digest Design به نمایش می گذارد

شرکت سامسونگ، پرفروش ترین برند لوازم خانگی بزرگ، امروز یک نمایشگاه چهار روزه از نوآوری های لوازم خانگی را در نمایشگاه ADDS افتتاح کرد. غرفه سامسونگ دو تجربه طراحی متمایز را به نمایش گذاشت – تجربه نخست به مجموعه لوازم آشپزخانه توکار اختصاص داشت و دیگری به آخرین نوآوری های سامسونگ در زمینه لوازم خانگی متصل، از جمله یخچال هاب خانوادگی 2018.

سامسونگ آخرین نوآوری های لوازم خانگی را در نمایشگاه Architectural Digest Design به نمایش می گذارد

مجموعه آشپزی سامسونگ ویژگی های متفکرانه و الهام بخشی را در یک سری از لوازم خانگی حرفه ای تلفیق کرده است که نشان می دهد افراد در آشپزخانه های امروزی چطور زندگی می کنند. این بسته پیچیده از اجاق گازها ایستاده و دیواری، هودها، ماشین های ظرفشویی، و یخچال ها – شامل اولین مدل یخچال 42 اینچ 4 در Flex model – به آشپزهای خانگی این امکان را می دهد تا غذایشان را به صورت حرفه ای آماده کنند، خواه این غذاها یک آشپزی تمام عیار باشد یا یک آشپزی سردستی. مجموعه آشپزی از طریق قابلیت بلوتوث با وای فا تلفیق شده است تا امکان کنترل و نظارت بر فرایند آشپزی از طریق گوشی های هوشمند نیز امکانپذیر باشد.

تام هالفورد، نایب رئیس بخش لوازم خانگی سامسونگ می گوید: مقوله لوازم خانگی توکار یک حوزه به سرعت در حال رشد و فرصتی برای ما می باشد. مجموعه آشپزی آخرین محصول معرفی شده ما در این زمینه می باشد که فن آوری هوشمند و طراحی زیبایی را فراهم کرده است که بسیار پرمعنی بوده و به نحوه ای که مصرف کنندگان امروزه زندگی می کنند اهمیت می دهد.

مجموعه آشپزی نوآوری های بسیاری را در این لوازم خانگی توکار افزوده است. این نوآوری ها شامل دوربین هایی برای مشاهده داخل می باشد، که اولین بار توسط یخچال های هاب خانوادگی سامسونگ امکانپذیر شد، و به کاربران این امکان را می دهد تا از هر کجا داخل یخچال را ببینند. مجموعه آشپزی ویژگی فن آوری شعله مجازی را به اجاق گازها اضافه کرده است، یک سطح آشپزی FlexZone™ و پیچ درجه هایی که با چراغ LED روشن می شود و نشان می دهد که آیا اجاق گاز روشن است یا نه.

یخچال هاب خانوادگی سامسونگ 3.0

یخچال هاب خانوادگی سامسونگ 3.0

هاب خانوادگی و دیگر لوازم خانگی متصل نیز در ADDS به نمایش گذاشته شده اند، چرا که سامسونگ می خواهد نشان دهد که لوازم خانگی‌ اش چطور خانه ها را هوشمند تر و شخصی سازتر کرده اند. یخچال هاب خانوادگی 2018 مصرف کنندگان را قادر می سازد تا آنچه که پیش از این امکانپذیر نبوده است را در آشپزخانه های خود انجام دهند. این هاب ویژگی های مدیریتی جدیدی را شامل می شود که این امکان را فراهم می کند که لیست های خرید و آماده سازی وعده های غذایی با هم و بر اساس مواد غذایی موجود در درون یخچال با هم کار کنند، مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته ردیابی شوند و دستورالعمل پخت غذا ایجاد شود. هاب خانوادگی هوشمندتر از گذشته شده است، به گونه ای که امکان کنترل خانه هوشمند از طریق یخچال، Samsung SmartThings، و دستیار صوتی Bixby فراهم شده است. دستیار صوتی Bixby به دستورات صوتی واکنش نشان می دهد و مروری کلی از رویدادهای تقویمی روز، وضعیت آب و هوا و غیره انجام می دهد.

نمایشگاه ADDS اکنون هفدهمین سال خود را پشت سر می گذارد، و تقریبا 40.000 بازدیدکننده را به خود جلب کرده است تا از نوآوری های آشپزخانه، حمام، مبلمان، روشنایی و هنر بازدید کنند.